Wynajem wózka widłowego – atrakcyjna cena i inne zalety

Wynajem wózka widłowego – atrakcyjna cena i inne zalety

Wiele firm decyduje się na korzystanie z usług wypożyczalni maszyn – i to najróżniejszego typu. Dużą popularnością cieszy się m.in. wynajem wózków widłowych. Cena takiej opcji często jest niska, a płynące z niej korzyści bardzo odczuwalne. Sprawdź pozostałe zalety tego rozwiązania i przeczytaj artykuł!

Możliwość przetestowania różnych modeli

Szykujesz się do zakupu nowej sztaplarki, ale nie wiesz, jaki model będzie odpowiedni dla Ciebie? Najlepiej przetestuj konkretne sprzęty w warunkach zakładu! Dzięki umowie wypożyczenia na krótki termin możesz sprawdzić różne pojazdy i przekonać się, który z nich spisze się najlepiej w danych warunkach. Dzięki temu unikniesz nietrafionego zakupu.

Ograniczenie wydatków firmy

Nabycie widłaka to często duży koszt i nie wszystkie firmy mogą sobie na niego pozwolić – w ogóle lub w określonym momencie. Z kolei cena za wynajem wózka widłowego jest wielokrotnie mniejsza od tej, jaką trzeba by było zapłacić, zdobywając nowy sprzęt, nawet jeśli byłby kupowany na raty. To więc rewelacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorstw z napiętym budżetem.

Z drugiej strony – sztaplarki niekiedy potrzebne są tylko sezonowo, np. w szczycie zbiorów plonów rolniczych. To oznacza, że przez większość roku stoją bezczynnie, a koszty związane z konserwacją i tak trzeba ponosić. Chyba że postawi się na wypożyczoną maszynę. Wówczas obowiązek serwisowania spoczywa na dostawcy maszyny, a usługobiorca płaci wyłącznie za jej wynajem!

Możliwość wynajęcia wózka wraz z operatorem

Wiele firm wypożyczających widłaki proponuje również usługi operatora. Ma to dwie zasadnicze zalety. Z jednej strony – sprzętem zajmuje się ktoś, kto doskonale go zna. Z drugiej – nawet brak specjalistów od obsługi sztaplarek w kadrach przedsiębiorstwa nie stanowi problemu, by z nich korzystać!

Sprawdź oferty firm wypożyczających wózki!

Jak sam widzisz – wynajem wózka widłowego ma wiele plusów. Atrakcyjna cena (na pewno niższa niż koszt jednorazowego zakupu czy comiesięcznych rat), możliwość przetestowania konkretnego sprzętu, sezonowe wypożyczanie… A to nie wszystkie korzyści! Jeśli interesują Cię takie usługi – najlepiej już teraz znajdź firmę, która je oferuje.