Liczne zalety ramek 3D pod tablice rejestracyjne

Liczne zalety ramek 3D pod tablice rejestracyjne

Jak wiadomo, dzięki tabliczkom umieszczonym z tyłu oraz z przodu samochodu można zidentyfikować dany pojazd oraz dowiedzieć się, skąd pochodzi. Każdy produkt tego typu ma określone elementy, takie jak symbol państwa (w Polsce jest to PL) i biała płaszczyzna, na której umieszczone są litery oraz cyfry. Montaż tych wymaganych przez prawo akcesoriów umożliwią ramki 3D pod tablice rejestracyjne. Czym wyróżniają się takie systemy mocujące i jakie mają zalety? Przeczytaj artykuł, aby poznać odpowiedzi!

Wyróżniki ramek do tablic rejestracyjnych 

Opisywane produkty do dużych czy małych pojazdów odznaczają się szeregiem znakomitych cech. Na początku trzeba podkreślić, że ramki pod tablice rejestracyjne 3D są wykonywane z bardzo trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu pozostają odporne na wilgoć, ekstremalne temperatury czy uszkodzenia mechaniczne. Ich przemyślana konstrukcja pozwala na łatwe przytwierdzenie do zderzaka oraz zabezpieczenie rejestracji przed wysunięciem albo kradzieżą. Klasyczne, jednorzędowe akcesoria są także uniwersalne, gdyż mają zunifikowany rozmiar 526×120 mm.

Doskonałe ramki dla firm

Tego typu artykuły umieszczane na zewnątrz auta mogą też pełnić funkcję promocyjną. Dzieje się tak, ponieważ na ramkach do tablic rejestracyjnych 3D da się umieścić napisy, np. nazwę firmy, dane kontaktowe, różnego rodzaju grafiki czy logo. Wypukłe modele nierzadko bywają pokrywane lustrzaną folią chromową, przez co prezentują się jeszcze bardziej estetycznie. W efekcie świetnie sprawdzą się jako nośnik reklamy, co z powodzeniem wykorzystują rozliczne przedsiębiorstwa z flotą pojazdów, ubezpieczalnie oraz wypożyczalnie aut czy członkowie klubów motoryzacyjnych. 

Zamów ramki do tablic rejestracyjnych 3D

Z pewnością warto dobrze przemyśleć zakup akcesoriów, które będę używane przez długi czas.  Jeśli chcesz nabyć wysokiej jakości ramki 3D do tablic rejestracyjnych, korzystaj z usług sprawdzonych producentów, którzy mają niezbędne doświadczenie i stosują najnowsze technologie. W razie potrzeby dostarczą mnóstwo produktów w krótkim czasie, a przy tym zagwarantują, że nadruki będą trwałe, wyraźne i pełne detali!